WSZYSTKO MIAŁO SWÓJ
POCZĄTEK 6 000 LAT TEMU…
LODOWIEC FOLGEFONNA
LODOWCE, FIORDY, SUROWA I DZIKA PRZYRODA STANOWIŁY NIEODŁĄCZNY ELEMENT JEJ KRAJOBRAZU, NIEZMIENNY PRZEZ STULECIA. TA DOSTOJNA I MALOWNICZA KRAINA TO JEDNO Z OSTATNICH NA ZIEMI MIEJSC NIESKAŻONYCH PIĘTNEM CYWILIZACJI.
POCZĄTKI BOGATEJ TRADYCJI JEGO WYTWARZANIA SIĘGAJĄ JESZCZE CZASÓW WIKINGÓW, KTÓRZY ZE SZCZEGÓLNYM UPODOBANIEM WYTWARZALI PIWO I MIODY PITNE. JEDNAK DOPIERO ODKRYCIE ROZGRZEWAJĄCYCH WŁAŚCIWOŚCI WÓDKI SPRAWIŁO, ŻE STAŁA SIĘ ONA ULUBIONYM NAPITKIEM NORWEGÓW.
PRZEZ STULECIA RECEPTURY TE DOPRACOWYWANO, SZUKAJĄC JEDNOCZEŚNIE SPOSOBU NA STWORZENIE WÓDKI IDEALNEJ, BĘDĄCEJ ODZWIERCIEDLENIEM NAJWYŻSZEJ NORWESKIEJ JAKOŚCI.
PRODUKOWANA Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SPIRYTUSU UZYSKIWANEGO ZE SPECJALNEJ ODMIANY NORWESKICH ZIEMNIAKÓW, POCHODZĄCYCH Z EKOLOGICZNYCH UPRAW…

PODDAWANA PIĘCIOKROTNEJ DESTYLACJI


NORVEGIA VODKA, PACKSHOT


NORVEGIA SPIRITS AS

Henrik Ibsen gate 90
0255 Oslo, Norway

Adres do korespondencji:
P.O. BOX 2943 Solli
0230 Oslo
…KIEDY W SERCU HARDENGER, MROŹNEJ I ZAPIERAJĄCEJ DECH W PIERSIACH KRAINY, TAM, GDZIE NIEBOTYCZNE GÓRY TONĄ W GŁĘBOKICH I TAJEMNICZYCH FIORDACH, POWSTAŁO BEZCENNE ŹRÓDŁO KRYSTALICZNIE CZYSTEJ WODY:
POWSTAŁ W NORWEGII – JEDNYM Z NAJBARDZIEJ WYSUNIĘTYCH NA PÓŁNOC ZAKĄTKÓW ŚWIATA.

W KRAINIE GÓRZYSTEJ I SKUTEJ LODEM, W DRODZE NA PÓŁNOC – NORD VAGEN.
TAK SUROWE WARUNKI NIE MOGŁY POZOSTAĆ BEZ WPŁYWU NA ZAMIESZKUJĄCĄ MROŹNY KRAJ LUDNOŚĆ I JEJ ZAMIŁOWANIE DO PRODUKCJI ALKOHOLU.
OD TEGO MOMENTU PILNIE STRZEŻONE I OWIANE TAJEMNICĄ RECEPTURY PRZEKAZYWANE BYŁY Z POKOLENIA NA POKOLENIE, KRYJĄC W SOBIE SEKRETNE INFORMACJE O SKŁADNIKACH, SPOSOBACH PRZECHOWYWANIA I PROCESIE PRODUKCJI.
EFEKTEM WIELOLETNICH POSZUKIWAŃ STAŁA SIĘ WYJĄTKOWA WÓDKA O DOSKONALE WYWAŻONYM, HARMONIJNYM SMAKU
EKSTREMALNIE CZYSTA - TWORZONA NA BAZIE NIESKAZITELNIE CZYSTEJ WODY Z LODOWCA FOLGEFONNA.
NORVEGIA VODKA, KV POSTER

Nazwisko


Imię


E-mail


Temat
Treść


Twoja wiadomość została wysłana.
Dziękujemy